У Луцьку посилювати карантин не будуть

news

У Луцьку місцева влада відмовляється посилити карантин, а саме зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади, попри те, що місто потрапило до найнебезпечнішої «червоної» зони із поширення COVID-19. Про це написав на сторінці у фейсбуці радник міського голови Ігор Поліщук.

На його думку, мотиви віднесення міста до так званої «червоної» зони незрозумілі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на Covid-19 в місті нічого не змінилось.

«Державною комісією ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесено наше місто Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумулі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на Covid-19 в місті нічого не змінилось», – написав він.

Поліщук нагадав, що «червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін. На його думку це призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч мешканців міста та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан.

«Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження», – зазначив він.

0 Комментариев