У Луцьку поступово послаблюють карантин: у чому це проявляється?

news

У Луцьку поступово послаблюють вимоги карантину. Про шлихи послаблення розмістили інформацію на сайті Луцької міської ради.

Відтак, у нашому місті розширили перелік закладів, що можуть працювати під час карантину. Про це вели мову сьогодні, під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Розпочинаючи нараду, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що міська рада робить перші кроки щодо пом’якшення режиму роботи деяких закладів торгівлі.

“Найважливіше те, що сьогодні і депутати міської ради, і члени виконавчого комітету ухвалили рішення про визначення семи локацій для продажу сільськогосподарської продукції. Отож, підприємці, які хочуть торгувати такою продукцією, мають зареєструватися в Асоціації фермерів і дотримуватися визначених вимог. Ми розуміємо, що фермери продаватимуть свою продукцію за нижчими цінами, ніж у супермаркетах, а лучани зможуть придбати якісну продукцію. Ринки поки відкривати не будемо. Чекаємо детальних роз’яснень Кабінету Міністрів та головного санітарного лікаря”,- наголосив Григорій Пустовіт.

Детальніше про рішення депутатів міської ради та членів виконавчого комітету щодо визначення локацій для продажу сільськогосподарської продукції та роботу деяких суб’єктів господарювання можна дізнатися на офіційному сайті Луцької міської ради.

Якщо міська рада поступово пом’якшує вимоги карантину, то лучанам варто бути більш відповідальними, адже за минулу добу зафіксовано чотири нових випадки захворюваності на COVID-19.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, до сімейних лікарів звернулись 120 лучан (81 дитина та 39 дорослих). Виявлено 13 підозр на COVID-19, серед них дві дитини та двоє хворих на пневмонію.

Спеціалісти Луцького міського управління держпродспоживслужби ГУ у Волинській області обстежили всі ринки міста, поспілкувалися з їх керівниками щодо готовності до відкриття та необхідності виконання усіх вимог. Ринки запрацюють лише після рішення депутатів Луцької міської ради.

Працівники патрульної поліції продовжують перевіряти громадян, які повернулися до нашого міста з-за кордону, а таких у Луцьку – 618 осіб, з них 64 залишаються ще вдома на самоізоляції. Оперативно реагують поліцейські і на повідомлення щодо порушень умов карантину та протиепідемічних заходів у місті. Зокрема, сьогодні перевіряли присутність дітей на пришкільних територіях та дитячих майданчиках.

Продовжується у Луцьку і дезінфекція під’їздів багатоповерхівок. Сьогодні 509 під’їздів були оброблені спеціальними розчинами.

Триває профілактично-роз’яснювальна робота серед населення міста.

0 Комментариев