У Луцьку поліція викрила два заклади грального бізнесу

news

Поліція в Луцьку викрила й припинила роботу двох закладів грального бізнесу. 34-річному місцевому мешканцю оголошено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення за ознаками ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України. Йому загрожує до 680 тис. грн. штрафу.

Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

Заклади незаконного грального бізнесу діяли в нежитлових приміщеннях багатоквартирних будинків на вулицях Кравчука та Соборності в обласному центрі.

Співробітники слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області під час проведення санкціонованих обшуків вилучили гроші, бухгалтерські записи та обладнання, які свідчать про надання відвідувачам закладів доступу для участі в азартних іграх.

«У рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України було проведено санкціоновані обшуки одночасно в обох виявлених закладах грального бізнесу. Під час слідчих дій вилучено платіжний термінал самообслуговування, 16 системних комп’ютерних блоків, монітори, бухгалтерські записи та понад 20 тис. грн.. Організатором незаконного бізнесу є 34-річний мешканець Луцька. Йому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального Кодексу України й вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу», – зазначив керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

Всю вилучену техніку направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення комп’ютерно-технічної експертизи. Правоохоронці встановлюють осіб, котрі можуть бути причетні до вчинення вказаного правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Відповідно до ч.1 статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом карається штрафом від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. із конфіскацією грального обладнання.

0 Комментариев