У Луцьку побили кандидата у депутати за нібито домагання дівчини

news

У ніч з 10 на 11 жовтня відпочинок для кандидата в депутати Луцької міської ради Сергія Вірного від «Громадянської позиції» завершився побиттям та лікарняним ліжком.

За словами чоловіка, напад на нього стався близько 3–4 ранку в Луцьку на проспекті Грушевського, коли він відпочивав із своїм товаришем у нічному клубі-караоке «Версаль».

3–4 невідомих здійснили на нього напад під приводом, нібито Сергій «приставав» до якоїсь дівчини. Кандидат стверджує, що це не так, бо є свідки.

Сергій вірний підозрює, що побиття пов’язане із його передвиборчою діяльністю, бо неодноразово спостерігав невідомих біля свого будинку в темну пору доби. Очевидно, вони стежили за ним.

Що відбувалося біля «Версаля» не пам’ятає, бо після удару втратив свідомість. Знає про подію зі слів товариша.

Зранку стало відомо, що один із підозрюваних у побитті – це Василь Ходорчук. Чоловіка уже знайшла його після заяви кандидата у депутати. Міліція сказала, що Василь пред’являє звинувачення теж.

«Будуть писати заяву, що я домагався когось. Міліція каже: заберіть заяву». – розповідає Сергій.

Визначальним у цій справі має стати відео з камер спостереження нічного клубу, яке ще досі не переглянули.

Наразі Сергій Вірний ще п’ять днів залишатиметься у лікарні. За його словами, у нього черепно-мозгова травма, забій, гематоми, вивихи ноги та плеча.

 

0 Комментариев