У Луцьку планують покращити дорожній рух: на Бандери заборонять паркуватися, оновлять розмітку біля “Променя” та інше

news

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань покращення організації дорожнього руху у Луцькій громаді.

Про результати на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Луцької міської ради від фракції “СВІДОМИХ” Михайло Наход, пише Конкурент.

Як пояснив він, більшість питань та ситуацій розглядалися уже не вперше. Депутат коротко підсумував рішення, які найближчим часом мають шанс на реалізацію:

1. Передбачити додаткову лівоповоротну смугу на перехресті вулиць Шопена та Бандери, щоб не створювати затору на перехресті. Вулицю Степана Бандери лишити двосторонньою із встановленням заборонних знаків для паркування на проїзній частині на відрізку від університету до вул. Шопена.

2. Вдосконалити виїзд на вул. Набережну з вул. Яровиця. Передбачити дорожньою розміткою та знаками можливість повороту наліво обома смугами руху в напрямку вул. Набережної. При цьому права смуга передбачатиме поворот як наліво, так і направо. Розглядався також варіант з трьома смугами для з’їзду, але поки вирішили зупинитися на дешевшому варіанті.

3. Оновлення розмітки та дорожніх знаків на кільці біля «Променя», щоб забрати ті неузгодженості, які виникли після некоректного втілення ідеї з так званим турбокільцем.

4. Впровадження додаткової лівоповоротної смуги на перехресті вул. Винниченка та Івана Франка щоб транспорт, якому треба їхати на Франка, не навантажував кільце біля «Променя», а відразу повертав наліво. При цьому буде заборонено паркування на правій смузі руху вздовж корпусу ВНУ.

Як розповів Михайло Наход, наступні засідання робочої групи уже мають стати офіційними, а результати роботи будуть вести до вирішення конкретних ситуацій. Відтак депутат закликав лучан коментувати та надсилати свої пропозиції щодо вдосконалення руху.

0 Комментариев