У Луцьку патрульні врятували чоловіка від суїциду

news

Патрулюючи проспект Перемоги у Луцьку, поліціянти помітили молодика, який намагався зістрибнути з мосту.Патрульні врятували чоловіка, що намагався стрибнути з мосту

Під час патрулювання проспекту Перемоги луцькі патрульні помітили чоловіка, який переліз огорожу моста, маючи намір стрибнути вниз.Завдяки вчасно розпочатому діалогу трагедії вдалося запобігти. Розсудливі і доречні слова переконали чоловіка відмовитися від своїх намірів. За допомогою патрульних він виліз назад і погодився поїхати до лікарні.На відео ви чуєте голос 21-річної патрульної Аліни, за освітою соціолога, яка працює в патрульній поліції лише другий місяць. Такий випадок у неї вперше."Звісно, хвилювалась, коли розмовляла з ним. Взагалі він і потім спілкувався лише зі мною, вдалось підібрати правильні слова. Так нас навчали в Академії патрульної поліції, і я рада, що моє вміння врятувало комусь життя", — розповіла поліцейська.Пишаємоcя нашими колегами!

Опубліковано Патрульна поліція України Понеділок, 27 травня 2019 р.Патрульні вмовили чоловіка відмовитися від своїх намірів. Після перемовин він погодився перелізти назад через огорожу, та проїхати в лікарню.

На відео ви чуєте голос 21-річної патрульної Аліни, за освітою дівчина – соціолог, вона працює в патрульній поліції лише другий місяць. Такий випадок у неї вперше.

«Звісно, хвилювалась, коли розмовляла з ним. Взагалі він і потім спілкувався лише зі мною, вдалось підібрати правильні слова. Так нас навчали в Академії патрульної поліції, і я рада, що моє вміння врятувало комусь життя», — розповіла поліцейська.

0 Комментариев