У Луцьку — “орендний” конфлікт

news
Власнику тренажерного залу відмовили надавати в оренду приміщення дитячої юнацької спортивної школи №2, що на вулиці Гетьмана Мазепи, 49.
Про це стало відомо на засіданні виконкому у середу, 20 січня.
У проекті рішення йшлося про укладення договору із підприємцем на один рік та орендною платою 5 831,38 гривень за місяць.
Член виконкому від «Народного контролю» Олег Бондарук виступив проти надання приміщення в оренду.
«Це рішення виносилося на попередньому виконкомі і не було підтримане. А де поділися діти, що знову піднімається це питання? У нас так багато спортивних шкіл для дітей? Однозначно потрібно відмовити орендарю, щоб у спортшколі мали змогу навчатися діти», – говорить Олег Бондарук.
Однак заступник міського голови Тарас Яковлев пропонував надати оренду лише на один рік, щоб підприємець зміг підшукати собі інший зал.
«Потрібно дати можливість підприємцю допрацювати той період, який дасть змогу йому переїхати у нове приміщення», – закликав підтримати рішення заступник міського голови.
Батьки, які були присутні на виконкомі, зазначили, що у підприємця був час підшукати нове приміщення з попереднього виконкому.«У юнацькій спортшколі тренуються дорослі, а наші діти не мають, де займатися», – обурюються вони.
Після довгої дискусії члени виконкому таки відмовилися продовжувати співпрацю з орендарем.
0 Комментариев