У Луцьку обрали найкращого гімназиста. ФОТО

news

Школярі луцької гімназії № 21 змагалися за звання «Містер 2015-2016». Конкурс відбувся 25 грудня на сцені актового залу школи.

За звання найкращого боролися шість юнаків-старшокласників. Для того, аби визначити переможця, винахідливі організатори придумали шість випробувань. Голосом правосуддя стали вчителі, які оцінювали своїх вихованців за незвичною п’ятибальною шкалою.

Для початку конкурсанти  вирішили трішки прорекламувати себе. Хлопці розповіли про свої захоплення та вміння у конкурсі «Представлення». Два наступних випробування стали своєрідним мозковим штурмом: спочатку містери відповідали на каверзні запитання ведучих, а потім вгадували відомих жінок-політиків.

Четвертий конкурс продемонстрував, що, незважаючи на юний вік, гімназисти є справжніми господарями. Хлопці довели це за допомогою молотка та гвіздків, які вони забивали на швидкість у дерев’яні дощечки.

Справжніми господарями сцени юнаки відчули себе під час конкурсу талантів. Школярі дивували своїх однокласників та вчителів, поставши у незвичних образах. Дев’ятикласник Артем Штихорський почастував журі власноруч приготованою стравою.

Сподобався публіці і народний танець у виконанні Максима Мельника та гра на піаніно Олега Бодака. Одинадцятикласник Михайло Веремчук здивував всіх чуттєвим виконанням пісні гурту «Тік».

Останній конкурс нагадував справжній Віденський бал: номінанти закружляли на сцені у вальсі з чарівними партнерками. Після закінчення конкурсної програми на сцені з’явилися судді-вчителі, які й оголосили довгоочікуваного переможця. «Містером 2015-2016» року став Михайло Веремчук, титул віце-містера та “Містер глядацьких симпатій” отримав винахідливий Максим Мельник. Серед дев’ятикласників кращим став Артем Штихорський.

0 Комментариев