У Луцьку облаштовують кілометрову легкоатлетичну стежку у парку. ФОТО

news

 

У парку імені 900-річчя міста Луцька облаштують легкоатлетичну стежина, протяжність якої становитиме один кілометр.Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Спеціальною комісією визначено маршрут, по якому пролягатиме доріжка. Він простягнеться як діючими стежинами, так і вздовж очищеного русла річки Сапалаївка.

Працівники комунального підприємства “Парки та сквери м.Луцька” вже розпочали підготовчі роботи, які включають косіння трави, підрізку дерев та чагарників, очищення від опалого сухого листя майбутньої дистанції. З метою уникнення травмування під час занять, працівники комунального підприємства “Луцькводоканал” здійснюють ремонтно-технічний огляд каналізаційних та стічних колодязів, які розміщені уздовж дистанції.

Приватне підприємство “Спортелітбуд”, проводить комплекс робіт з планування поверхні легкоатлетичної стежини.

На завершення усього комплексу робіт, облаштована траса буде затверджена на постійній основі для проведення офіційних змагань різних рівнів, а також слугуватиме для використання жителями нашого міста.

Перші старти на новій легкоатлетичній “стежині здоров’я” відбудуться 2-3 листопада цього року. ЇЇ екзаменуватимуть учасники чемпіонату Волинської області з легкоатлетичного кросу за участю спортсменів з різних куточків нашого краю.

12-14 листопада у місті Луцьку на цій же дистанції відбудеться чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків за участю найсильніших спортсменів України.

0 Комментариев