У Луцьку не встигнуть зробити обіцяний ремонт дворів

news

До кінця цього року збиралися провести ремонт 51 однієї прибудинкової території. За словами директора департаменту ЖКГ, чотири із них навіть не будуть починати.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Як розповів директора ЖКГ Юрій Крась, у цьому році не будуть робити капітальний ремонт прибудинкових територій за адресою проспект Соборності 22, вулиця Польова 1–3, вулиця Львівська 63, 63 а, 63 б, вулиця Захарова 12–14.

Як зауважив голова комісії Андрій Козюра стосовно цих прибудинкових територій були проведені збори, депутати та заступники міського голови проводили зустрічі із людьми, обіцяли , що буде проведений ремонт, а результату нема.

На це Крась відповів, що фізично не вспівають, а залучати сторонні фірми не хочуть.

Нагадаємо, інформаційний портал «Волинь.info» місяць тому дізнавався, які двори обійдуться міськраді дорожче, ніж мільйон, та кому підуть кошти. Зауважимо, що всі договори із фірмами-підрядниками укладені та строк був визначений до 31 грудня 2016 року. За кожен об’єкт підрядник отримував аванс.

0 Комментариев