У Луцьку назвали відділення обласної лікарні, які мають статус “безпечних для пацієнта”

news

Ще чотири відділення: офтальмологічне,  отоларингічне, кардіохірургічне та урологічне Волинської обласної клінічної лікарні, отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Про це повідомляє ВОДТРК.

Представникам медустанови сертифікати вручила представник Асоціації “Служба організації інфекційного контролю” Оксана Грисюк. Вона розповіла, що цей Всеукраїнський проект діє на теренах нашого краю уже більше півтора року. За словами ж заступника головного лікаря з медсестринства обласної клінічної лікарні Галини Кузьмінської, серед їх основних завдань – зберегти здоров’я персоналу та пацієнтів, запобігти поширенню інфекцій у лікарні. Також програма інфекційного контролю забезпечує значне скорочення витрат і дозволяє зекономити кошти, необхідні для фінансування інших потреб.  Тому їх заклад миттєво долучився до цього проекту.

«12 відділень має статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта». Нам лишилось буквально кілька відділень. Але, ми працюємо над цим. У нас лишилося 4 відділення тут і стільки ж в БоголюбахЦе – сучасний проект, який включає попередження внутрішньолікарняної інфекції, яку може отримати не тільки пацієнт, але й медичний персонал.  Тому ми повинні дотримуватися усіх вимог інфекційного контролю.  Особливо, важливо не тільки в операційній, маніпуляційній, а й в прибиранні. І сьогодні ця система дозволяє цілком надійно і відповідально це зробити», − розповіла вона.

0 Комментариев