У Луцьку надали приміщення для Центру допомоги учасникам АТО

news

Колектив Центру допомоги учасникам АТО на Волині отримав власне приміщення. Відтепер волонтери надаватимуть допомогу воїнам у місті Луцьку в будинку на вулиці Привокзальній,12. Тут створені умови для зберігання речей, інформаційної та координаційної роботи.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Нагадаємо, на початку жовтня Президент України Петро Порошенко доручив обласним адміністраціям країни та керівництву столиці створити спеціалізовані центри для надання допомоги учасникам Антитерористичної операції на сході України. Щоправда, населення вже не так активно прагне допомагати захисникам держави.  Ящо торік бажаючих допомогти солдатам було вдосталь, то цього року на заклик відгукується, переважно, українська діаспора.

Та все ж волонтери не опускають руки та чекають на допомогу для воїнів АТО. Теплі речі, взуття, рукавиці і посильну фінансову допомогу воїнам просять приносити на склади організації, що знаходиться на 2-му поверсі, за адресою: вулиця Привокзальна, 12. Про використання допомоги волонтери постійно звітують на своїй сторінці у Фейсбук.

0 Комментариев