У Луцьку на придбання тролейбусів оголосять тендр

news

На придбання тролейбусів у Луцьк оголосять тендер – для цього з бюджету виділять 1,9 мільйона гривень. Про це йшлося 28 березня під час засідання 39-ї сесії Луцької міської ради, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Депутат Павло Данильчук поцікавився, яким чином буде відбуватися купівля тролейбусів для Луцька та якою є конкретна сума на кожен тролейбус.

Начальник департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова, повідомила, що процедуру купівлі буде проводитися тендерним комітетом виконавчого комітету.

Своєю чергою, радник міського голови Ігор Поліщук додав, що буде проведений відповідний тендер.

«Ми не будемо це робити, як було до нас. На оголошеному тендері будуть заявлені відповідні характеристики. Гранична ціна одного тролейбуса з доставкою 29 тисяч євро. Безумовно швейцарські тролейбуси є найкращими в Європі на ринку бувших у вжитку. Втім, будь-яка компанія може брати участь в тендері», – зазначив Ігор Поліщук та додав, що Івано-Франківськ купляв короткобазні тролейбуси «Шкода» за 1 мільйон 200 тисяч гривень, натомість Луцьк заплатить менше мільйона за довгобазні «рогаті».

Як зауважив Євгеній Ткачук, на тендері має право прийняти участь будь-яке підприємство.

«Сьогодні прозвучала хороша пропозиція Бориса Смаля, аби власники-мільярдери «Богдана» подарували місту тролейбуси. Є заявлена сума тендеру, нехай «Богдан» виходить на цей тендер і за продає нам свої тролейбуси дешевше, ніж швейцарські», – запропонував обранець громади.

Нагадаємо, працівники «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» мітингували перед Луцькою міською радою, вимагаючи купувати тролейбуси, деталі до яких виготовлять на російському заводі, що спеціалізується на виготовленні військової техніки для країни-агресора.

Проте, як повідомлялося у нього є знайомі серед працівників автозаводу і вони розповідали, що не хочуть іти на протест, але змушує керівництво, щоб захистити свій бізнес та утриматися на плаву. Ігор Поліщук каже, що швейцарські тролейбуси вартують орієнтовно 900 тисяч гривень за одиницю. А ціна 10 якісних європейських тролейбусів із кондиціонерами, алюмінієвим корпусом, доступністю для людей з інвалідністю – приблизно така ж, як одного від «Богдан Моторс».

Планується, що тролейбуси з Швейцарії прослужать Луцьку більше 10 років.

0 Комментариев