У Луцьку на одній із дільниць проштампували пусті бюлетені

news

 

У Луцьку станом на 00:30 26 жовтня 2015 р. зафіксовано порушення з боку ДВК, а саме: проставлення печатки на бюлетенях під час підрахунку голосів. Про це повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА.

00:30. У Луцьку на дільниці № 071075, що знаходиться у приміщенні гуртожитку № 4 СНУ імені Лесі Українки дільнична виборча комісія під час підрахунку голосів з виборів депутатів до Волинської обласної ради помітила, що деякі бюлетені не проштамповані. Комісія вирішила, що «забула» їх попередньо проштампувати, і проставила відбиток власної печатки на близько півсотні бюлетенях. Усі пропечатані бюлетені комісія порахувала як дійсні і запакувала.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксувала це на відео і зробила зауваження членам комісії. Після цього на адресу спостерігача з боку окремих членів комісії прозвучали погрози. Наразі ситуація вирішується.

Відповідно до ч. 10, Ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори» при прийнятті бюлетенів дільничною виборчою комісією секретар дільничної виборчої комісії, а у разі його відсутності визначений рішенням комісії член комісії розпаковує упаковку підприємства-виготовлювача та проставляє у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії.

0 Комментариев