У Луцьку маршрутка “пролетіла” на червоне

news

Сьогодні вранці, на проспекті Відродження, у Луцьку екіпаж патрульних помітив маршрутне транспортне таксі, водій якого проїхав на заборонний сигнал світлофора. Про це проінфорували на сторінці відомтсва у мережі фейсбук.

Керманича зупинили та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП, штраф за це – 425 гривень. Порушує правила цей чоловік вже не вперше.

Тож з 25-річним водієм провели профілактичну бесіду щодо запобігання порушень Правил дорожнього руху у майбутньому.
Зауважимо, що за перших 10 місяців 2019 року у Волинській області трапилось 13 ДТП з травмованими внаслідок порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів.

Шановні водії! Дотримуйтесь ПДР! Бережіть себе та інших!

Патрульні притягують до відповідальності водіїв маршрутних таксі

Патрульні притягують до відповідальності водіїв маршрутних таксіСьогодні вранці, на проспекті Відродження, у Луцьку екіпаж патрульних помітив маршрутне транспортне таксі, водій якого проїхав на заборонний сигнал світлофора.Керманича зупинили та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП, штраф за це – 425 гривень. Порушує правила цей чоловік вже не вперше.Тож з 25-річним водієм провели профілактичну бесіду щодо запобігання порушень Правил дорожнього руху у майбутньому.Зауважимо, що за перших 10 місяців 2019 року у Волинській області трапилось 13 ДТП з травмованими внаслідок порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів.Шановні водії! Дотримуйтесь ПДР! Бережіть себе та інших!#патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #volynpatrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Вівторок, 3 грудня 2019 р.

0 Комментариев