У Луцьку кандидат “рекламується” на парканах. ФОТО

news

У Луцьку кандидат від «БПП «Солідарність» Павло Нестерук розмістив два агітаційні плакати на парканах приватних будинків, що на вулиці Гетьмана Мазепи.

Про це повідомляє Вголос.

Так, відповідно до ст. 56 ч. 2 ЗУ «Про місцеві вібори», друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється. Наявність вихідних даних дає можливість відстежити, скільки коштів витратили на виготовлення друкованих матеріалів, адже вони мають бути надруковані за рахунок виборчого фонду кандидата, а не за власний кошт, що заборонено діючим законодавством.

Однак на агітаційних плакатах Павла Нестерука вихідні дані відсутні.

Також згідно з ст. 56 ч. 4 Закону, плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування.

Проте Павло Нестерук порушив і порядок їх розміщення. Відповідно до розпорядження луцького міського голови Миколи Романюка «Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації», паркани не призначені для розміщення агітаційних матеріалів.

Додамо, цьогоріч Павло Нестерук є кандидатом в депутати до Луцької міської ради від «Солідарності» за виборчим округом №22, де він і розмістив плакати.

 

 

0 Комментариев