У Луцьку кандидат на посаду мера агітував, використовуючи адмінресурс. ФОТО

news

У Луцьку за кандидата на посаду міського голови Миколу Романюка агітували лікарі, керівники комунальних підприємств та очільники інших волинських міст. Агітаційні ролики протягом усієї виборчої кампанії поширювали в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

В обласному центрі Волинської області кандидат на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Романюк протягом виборчого процесу з виборів 15 листопада здійснював агітацію з використанням адміністративного ресурсу.

Зокрема, ветеринар комунального підприємства «Луцький зоопарк»Тетяна Литвин, завідувач відділення анестезіології Луцької міської клінічної лікарні Ярослав Семицький закликали голосувати за Миколу Романюка у відеороликах, які поширювались в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах з позначкою «Політична реклама».

Lytvyn za Romanjuka

Semytskyj za Romanjuka

Крім того, агітацію у ЗМІ від імені новообраних Ковельського, Володимир-Волинського та Нововолинського міських голів Олега Кіндера, Петра Саганюка та Віктора Сапожнікова на користь Миколи Романюка зафіксовано в одному з волинських інтернет-видань.

Miski golovy pro Romanjuka

Відповідно до ч. 2, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.

0 Комментариев