У Луцьку горів студентський гуртожиток, пожежу намагалися приховати

news

У гуртожитку Луцького педагогічного коледжу, що по вулиці Глушець, 39 у Луцьку трапилася пожежа, яку намагаються приховати.

Про це інтернет-виданню Волинь24 повідомила одна з його мешканок.

Називати своє ім’я інформаторка відмовилася, адже адміністрація гуртожитку заборонила транслювати та повідомляти про інцидент.

За словами жінки, близько першої години ночі мешканці гуртожитку побачили задимленість. Почалася паніка, адже жителі вирішили, що в гуртожитку пожежа, тим паче, що під будівлею стояло пожежне авто. Хоч пожежна сирена в будівлі не спрацювала, втім її мешканцям наказали покинути приміщення. Пізніше адміністрація гуртожитку запевнила студентів, що це лише пожежні навчання.

“Вибігли хто в чому. І в домашніх капцях, і босі, хтось з мокрою головою, в халаті, в піжамі. Була паніка, сльози, страшно”, – коментує вона.

У гуртожитку живуть студенти, які закінчили 9 класів, тобто, мешканцям – від 15 років, більшість із них неповнолітні. Їм суворо заборонили поширювати у соціальних мережах будь-яку інформацію про інцидент. Разом з тим студентам заборонили користуватися електромережою, заряджати телефони.

“Деякі поширювали фото та вели трансляцію в інстаграмі, але потім наказали повидаляти будь-що. Крім цього, сказали нікому не розповідати про те, що сталося. То про яке навчання може йти мова?” – коментує жінка.

За словами інсайдера, жителі будинку налякані, вони підозрюють, що в їх помешканні була пожежа, яка розпочалася через несправність електромережі. Вони бояться, що це може повторитися, тобто їхньому життю загрожує небезпека.

Оскільки адміністрація гуртожитку намагається приховати інформацію про інцидент, мешканці гуртожитку просять журналістів встановити істину.

Передрук заборонено!

0 Комментариев