У Луцьку для студентів провели ярмарок вакансій. ФОТО

news

Справжній подарунок напередодні Дня студента організували учням та студентам Волинського коледжу Національного університету харчових технологій працівники Луцького міського центру зайнятості. В рамках роботи Центру розвитку кар’єри на зустріч з майбутніми кухарями, офіціантами, барменами, слюсарями-електриками, технологами з виробництва харчової продукції, з готельного і туристичного обслуговування запросили роботодавців міста Луцька.

Інна Матвіюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних ознайомила присутніх з послугами центру зайнятості, його активними формами: розміщення відеорезюме в соціальних мережах, проведення скап-співбесід з роботодавцями, стажування у роботодавця. Для випускників, які вже задумуються над майбутнім працевлаштуванням, варто використовувати всі доступні методи, щоб знайти своє місце на ринку праці.

Зустріч принесла користь не тільки молодим людям, які зацікавленні у пошуку свого роботодавця, а й підприємствам, які шукають потенційних працівників і готові «виховати» собі персонал.

Представники роботодавців, а саме: ПАТ «Теремно хліб», ТОВ «Дейріко», ПП Кузьмінський А.І. (кафе-бар «Карабас-Барабас»), ПП Гонсьор М.О. (паб-гриль «Бегемот-ясен красен»), ПП Грицюк Ю.В. (пекарня «Франсуа») та ін., які мають потребу в кадрах, презентували свої підприємства, надавали інформацію про умови праці, рівень заробітної плати і запрошували до співпраці через практику, стажування та інші форми працевлаштування.

Практика зустрічі «роботодавець-студент» приносить свої результати, адже молоді, активні, креативні – затребувані, і безпосередня участь у спільних заходах допоможе знайти одне одного.

0 Комментариев