У Луцьку для дітей з особливими потребами провели майстер-клас. ФОТО

news

У суботу, 28 листопада, в Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з Студією творчості та дизайну «Метелик» та ТМ «Забіяка» відбувся захід для дітей з особливими потребами.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Водночас, під час майстер-класу діти створювали янголів з бісеру та проводилась арт-терапія з особистісного зростання. Морозова Тетяна Ананівна, головний спеціаліст відділу соціальної роботи залучила до роботи ТМ «Забіяка», які, до слова, є постійними соціальними партнерами Центру. Майстриня та художник Валентина Шотік запропонувала малечі створити свого янгола-охоронця, у кожну бусинку вложити свої страхи, переживання, побоювання і також вплести надію, добро, свої мрії та вчинки.

Початкова дитяча сором’язливість зникла вже із самого початку, а цікавість і бажання створити щось прекрасне переповнювали маленьких дизайнерів. ТМ «Забіяка» впродовж заходу пригощаладіток ковбасними смаколиками.

А в кінці заняття кожен з учасників отримав повний пакет подарунків від ТМ «Забіяка» та щастя від того, що зміг власними руками створити неймовірно прекрасного янгола-охоронця!

«Мабуть немає більшого щастя на землі, ніж посмішки та щастя дітей! Задля них ми живемо, їм ми даруємо наше все і хочемо, щоб їх життя було насиченим і сповненим радістю. І ТМ “Забіяка” не може залишитись осторонь діток з особливими потребами! Тому разом з чарівницями Валентиною та Тетяною зі Студії дизайну та творчості “Метелик”, ми надіємось, що подарували дітям радість», – сказав Максим Терещенко.

0 Комментариев