У Луцьку для дітей, які потребують особливої підтримки, створили підлітковий клуб

news

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді започаткував проведення тренінгових занять у рамках реалізації проекту «Створення підліткового клубу «Твоє доросле майбутнє» для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки (вікової категорії 12-14 років).

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Метою створення підліткового клубу є: формування життєвих орієнтирів; мотивація учасників до самопізнання та пізнання оточуючих; спонукання до усвідомленого життєвого вибору та відповідального ставлення до власного життя; розвиток навичок та вмінь, необхідних для повноцінної соціальної інтеграції та успішного самостійного життя; розширення мережі позитивних соціальних контактів.

У рамках діяльності клубу планується проводити тренінги, майстер-класи, зустрічі з цікавими та успішними людьми, пікніки, екскурсії, квести та виставки. Тренінгові заняття побудовані на використання таких форм і методів роботи, як робота в парах, малих групах, обговорення в загальній групі, індивідуальна робота, рефлексія та інше.

Перше заняття відбулось вчора, 12 листопада, де презентували тренінгові форми роботи та ознайомили учасників з діяльністю молодіжного клубу «Як стати успішним».

0 Комментариев