У Луцьку діти граються у смітті, бо мер каже, що немає коштів перенести смітник. ФОТО

news

Нещодавно ми писали про смітник біля дитячого майданчика на вулиці Чорновола. Уже рік ніхто не може вирішити проблему із перенесенням його в належне місце.

За вирішення питання взявся депутат від цього округу Тарас Шляхтич. Він надіслав запит до виконавчого комітету Луцької міської ради стосовно перенесення цього смітника.

Як відповіли депутату, «М.Ж.К.» провело збори із мешканцями стосовно обговорення для визначення місця розташування контейнерів для сміття, однак колективне обговорення не дало результату.

«Керуючись вищесказаним, з метою ефективного використання бюджетних коштів, департаментом ЖКГ виконання робіт з влаштування майданчику відтерміновано, оскільки прерогатива першочерговості з влаштування майданчиків надається при проведенні комлексної реконструкції дворових територій», – йдеться у відповіді мера, Миколи Романюка, для депутата Шляхтича.

DSC_0168

На капітальний ремонт цієї прибудинкової території кошти не передбачені, принаймні, як випливає із відповіді, до 2018 року точно.

смітник

Смітник на вулиці Чорновола поряд із дитячим майданчиком

Якийсь парадокс виходить. Іван Кубіцький, директор департаменту ЖКГ, та мер міста суперечать одне одному. Бо ж перед тим наша редакція посилала запит теж, отримали відповідь, де чітко Кубіцький зазначив, що у липні 2015 року представники відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради провели обстеження цієї території. За результатами проведеного обстеження Товариство МЖК як надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів зобов’язали організувати та провести збори з мешканцями вказаних житлових будинків з метою проведення обговорень для визначення самого місця розташування контейнерів для збору побутових відходів. У відповідності до отриманих пропозицій, департаментом ЖКГ замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт з влаштування самого майданчика у відповідності до узгодженого місця розташування із самими мешканцями та спеціально уповноваженими органами. Виконання робіт передбачено на 2016 рік.

запит редакції

Наголосимо, що подібну ж відповідь Кубіцький надавав і мешканці Ользі Сидорук.

сидорук до кубіцького

Питання – то де кошти? За розвитком цього питання стежте на нашому сайті.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

0 Комментариев