У Луцьку діти бійців переглянули новорічну казку

news

Діти з сімей учасників АТО переглянули новорічну казку. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради. 

       Напередодні Нового року міська влада організовує багато благодійних акцій. І от вчора у співпраці з Волинським обласним театром ляльок, Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинським обласним благодійним фондом “Дитяча місія. Україна” відбувся новорічний ранок для дітей з сімей учасників АТО. Малеча та їхні рідні змогли переглянути виставу “Лісові пригоди Діда Мороза”.

Звертаючись до присутніх, директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан привітала з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. “На День Святого Миколая традиційно засвічує вогні головна новорічна ялинка міста. Починаючи з цього дня ми проводимо дуже багато заходів, які спрямовані на те, щоб підтримати ваші родини, охопити теплом і турботою наших діток, вручити їм подарунки. Сьогодні у зал обласного театру ляльок ми запросили дітей захисників України, наших героїв. Ми намагаємося підтримати такі родини. Хочемо своєю добротою і ласкою охопити кожну дитину. Сьогодні актори театру для вас підготував цікаву виставу”, – зазначила вона.

Ліна Галан побажала, аби у 2016 році у нашій країні запанував мир, у кожній родині – щастя та добробут.

Варто зазначити, що на захід було запрошено 230 сімей учасників АТО, у яких виховується 330 дітей та 24 сім’ї внутрішньо переміщених осіб.

Після завершення вистави, діти отримали солодощі та іграшки, а їхні батьки — продуктові набори. Усе це було надано ВОБФ “Дитяча місія. Україна”.

0 Комментариев