У Луцьку депутат вимагає добудувати 27 школу

news

Депутат обласної ради від «Самопомочі» Михайло Імберовський просить надати відповідь щодо причин, через які будівництво нової школи у 55 мікрорайоні міста Луцька не включено до переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році у Волинській області. 

По це йдеться у запиті депутата до голови ОДА Володимира Гунчика.

Регіональна комісія з проведення оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм, фінансування яких у 2016 році може здійснюватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку, не включила будівництво 27 школи у 55 мікрорайоні Луцька до переліку таких програм.

Таким чином, продовження будівництва стратегічного об’єкту в густонаселеному мікрорайоні на 630 учнів – під загрозою.

Будівництво цієї школи розпочато у 2011 році і попередньо планувалось закінчити у 2014 році. Для виконання будівельних робіт на об’єкті у 2012-2014 роках залучались кошти як державного, так і обласного та міського бюджетів.  

У 2015 році фінансування проводилось  лише за кошти обласного (1 300 тис.грн.) та Луцького міського (1 700 тис.грн) бюджетів. При кошторисній вартості будівництва 88 664,8 тисяч гривень. за чотири роки було виділено і освоєно бюджетних коштів на суму лише  9 852,6 тисяч гривень, залишкова вартість складає 78 812,1 тисяч гривень.

«Таким чином, будівництво школи, в якій через переповненість інших середніх навчальних закладів міста є нагальна потреба, перетворилось в довгобуд, і завершити його самотужки коштами міського бюджету не під силу», – йдеться в запиті.

Крім того, депутат вимагає повторно винести це питання на розгляд регіональної комісії і все ж включити об’єкт  «Будівництво школи і дитсадка в 55-му  мікрорайоні м. Луцька»  до вищевказаного переліку, а в ході внесення змін до обласного бюджету 2016 року при розподілі вільних залишків передбачити кошти в обсязі 4 мільйони гривень (5% від загальної потреби) для співфінансування будівництва цієї школи.

0 Комментариев