У Луцьку читатимуть поезії Ганни Чубач

news

Година поезії Ганни Чубач «Ми приходим у світ для любові…» з нагоди  75-ліття від дня народження авторки відбудеться у Луцьку 4 лютого. 

Місце проведення:  Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, актова зала.

Час проведення:  4 лютого 2016 року. Початок о 14 годині.

6 січня відзначила 75 річницю від дня народження Ганна Танасівна Чубач. 

 У 1970 році з’являється “Журавка” – перша книжка поетеси. В 1971 році молоду поетесу приймають до Спілки письменників України, на той час в періодиці було надруковано більше 200 поезій авторки, що стали популярними й завоювали прихильність читачів та шанувальників пісенної творчості. У вересні 2011року виданий компакт – диск поетеси на власні вірші та мелодії, до якого ввійшло 12 ліричних пісень.

На початку 80-х на Волині вона  шукала могилу батька, що пропав безвісти у Велику Вітчизняну війну.

В останнє десятиліття з-під її пера вийшли поетичні збірки:  «Озвучена печаль» (2003р.), «Серед зневір і сподівань» (2006р.), «Хустка тернова» (2009), «Радість висоти» (2012р) . За роки плідної  творчої праці українська поетеса  Ганна Танасівна Чубач видала 77 книжок для дорослих і дітей, у співдружності з композиторами Олександром Білашем, Людмилою Єрмаковою, Тетяною Стаматті-Оленєвою, Михайлом Чембержі, Людмилою Височинською створила понад 500 пісень.  За значні творчі здобутки удостоєна високого звання «Заслужений діяч мистецтв України», нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, відзначена літературними преміями: імені Павла Усенка, імені Марусі Чурай, Міжнародної премії “Дружба”, імені. Євгена Гуцалаімені Анатолія Бортняка (2010).

Родзинкою заходу стане перегляд пісні «Я знов тобі», виконаної Ренатою Богданською (Іриною Яросевич) – польською співачкою українського походження.

Партнером бібліотеки у проведені заходу є технікум Національного університету харчових технологій.

Ведучі – працівники бібліотеки  – Марія Сидорова та Наталі Хомяк.

 Художні тексти прозвучать у виконанні студентів Волинського технікуму НУХТ  працівників та користувачів книгозбірні.

Пісні виконають:  Ірина Марчук викладач музичної школи №1 імені Федеріка Шопена та   солістки студії «Лісова пісня» при Палаці учнівської молоді Августина Федорова та Ольга Каркінська.

Контактний телефон: 72 – 48 – 46 ( Іванна Іванівна Волох)

0 Комментариев