У Луцьку через погодні умови перенесли святкування Дня молоді

news

У Луцьку, 24 червня, з 16:00 до 22:00 на Театральному майдані Луцька мали відбутися чимало атракцій і дійств до Дня молоді. Проте у зв’язку з погодніми умовами свято перенесли на тиждень, на 1 липня. Про це повідомила начальниця відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода, – передає Інформаційне агенство Волинські новини.

 

1 липня департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Молодіжний центр Волині за підтримки ПрАТ «ЛДБК» обіцяють барвисті та кольорові враження тим, хто прийде на холі-фест. До слова, придбати фарби можна буде власне на самому Театральному майдані, де і відбудеться батл кольорів.

Окрім цього, музичну частину Дня молоді забезпечить гурт TheWestWind та учасники луцької GARAGE musical aternative school. Після живого концерту естафету переймуть кращі діджеї Луцька, які з 21:00 до 22:00 крутитимуть дискотеку в центрі міста.

Танцювальні дійства для лучан демонструватимуть танцювальні школи «Diamond Stars» та «My Jump Dance». А ще буде святковий флешмоб, фаєр-шоу, поетичні читання, розіграш призів та багато іншого.

0 Комментариев