У Луцьку благодійники збиратимуть кошти на інфузомати для Онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні

news

Благодійний фонд “Діти Здорові” ініціює благодійний ярмарок. Мета заходу – зібрати кошти для закупівлі інфузоматів для Онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні в  рамках проекту #ОбладнанняДляПоряткнкуЖиття.

Першим кроком є проведення ярмарку у розважальному центрі Промінь.

Уже 7 березня  з 10:00 до 20:00 у розважальному центрі усі бажаючі зможуть отримати масу задоволення, гарно провести час та допомогти діткам, які борються з недитячими ховоробами.

У програмі ярмарку:

  • майстер-клас з розпису дерев’яних виробів: тюльпанів, квіточок, листочків, підставок для телефону,
  • продаж квітів ручної роботи до 8 Березня, виробів хендмейд, прикрас для волосся, картини, іграшок, вітальних листівкок тощо,
  • лотерейка-передбачення та 3 виграшні місця! Переможця оберемо за допомогою програми random.org

Що таке інфузомат? та чому така гостра необхідність у них?

Як розповіли організатори ярмарку, інфузатор – це апарат для безперебійної дозованої подачі хіміотерапії.

Уявіть, що замість приладу, що відповідає за точне дозування та швидкість введення ліків сидить мама біля ліжка дитинки і з таймером на телефоні відраховує кількість крапель в хвилину! Ні-ні – це не 19 століття коли тільки-но винайшли ін’єкційну голку і крапельницю, це жахливе сьогодення Онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні! І навіть цей доісторичний метод не був би таким страшним якби ж не факт того, що коли дитина має тяжке захворюванням – їй вливають дуже важкі, а отже все має бути точним до ідеалу. Будь-яка похибка може коштувати надто дорого!

Онкогематологічному відділенні в наявності є 15 інфузоматів, – про це благодійникам розповіли у самомоу онкогематологічному відділенні. З них в робочому стані лише 6 шт на всі 20 ліжок відділення! Тобто медичний персонал змушений вибудовувати цілий графік підключення інфузоматів замість того, щоб налаштувати апарат пацієнтам одночасно, що значно ускладнює умови роботи персоналу відділення.

Ціна 1 шт – 60 000 грн.

Так, сума не мала. Але це ціна якісного і безпечного лікування наших дітей, а чужих їх не буває!

З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ МИ ЦЮ СУМУ НАЗБИРАЄМО!

ТОЖ ЗАПРОШУЄМО ВАС НА БЛАГОДІЙНІ ЯРМАРКИ ОРГАНІЗОВАНІ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ІНФУЗОМАТИ.
Перший відбудеться 7.03 в РЦ Промінь з 10:00 до 20:00!

ПРОВЕДІТЬ ГАРНО ЧАС З ВАШИМИ РІДНИМИ І ЗРОБІТЬ ДОБРУ СПРАВУ! ВОНА ВЕРНЕТЬСЯ ВАМ СТОРИЦЕЮ!  – вертаються до усіх небайдужих людей члени благодійного фонду.

Ми розповідали раніше, що благодійники, які не так давно організували фонд “Діти здорові”, уже брали участь у зборі коштів на лікування дітей-волинян: Каті Ребрини, Максима Грицишина, Марка Бадаляна та Олександра Ліщука. Тож закликаємо Вас долучитися до допомоги і цього разу!

 

0 Комментариев