У Луцьку біля річки чоловік посеред ночі скидав будувельне сміття

news

Чоловіка, який скидав сміття з вантажівки поблизу моста через річку Стир на вулиці Ковельській, виявили о пів на третю ночі інспектори ГШР департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, які патрулювали містом, – повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

 

Мешканці нашого міста повідомили на телефон гарячої лінії відділу «Група швидкого реагування» (067-0000-967), що у них є підозри, нібито на вулиці Ковельській невідомі особи вночі вивозять та скидають будівельне сміття. Як виявилося, спостереження громадян не були марними. 

Цієї ночі інспекторам-муніципалам вдалося вполювати порушника. Після профілактичної роботи, вони склали на чоловіка адміністративний протокол за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. 

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

0 Комментариев