У Луцьку багатоповерхівка “тріщить по швах”: мешканці в розпачі

news

На проспекті Соборності в Луцьку через сусіднє будівництво руйнується 9-поверховий будинок. 

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Член виконкому Олег Бондарук розповів про руйнування 9-поверхового будинку на проспекті Соборності, 20. Таку ситуацію спричинило будівництво, яке поряд веде ТзОВ «ВМ Люкс». Тож Бондарук хоче створити робочу групу з працівників міської ради, фахівців та представників контролюючих органів, щоб обстежити будинок і вжити заходів, аби запобігти руйнуванню.

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розповів, що знає про проблему. До нього звернулися представники ЖКП № 8, яке обслуговує будинок. Учора фахівці виїжджали на об’єкт і наразі вивчається законність будівництва. Окрім того, ЖКП моніторить стан будинку, встановлюючи маячки. Додає стурбованості те, що вулицею їздять вантажні 30-тонні автомобілі, які, окрім будинку, руйнують і дорожнє покриття.

Представник від мешканців будинку Ігор Мална розповів, що раптове і швидке руйнування будинку почалося 17 грудня. Почалося воно, на його думку, не власне від будівництва, а через порушення технології забивання свай. Окрім того, з дворового фасаду викопали котлован під фундамент, який оголив фундамент будинку.

Мешканець скаржиться, що у підвалі встановили всього 2 маячки. На всіх основних тріщинах вчора маячків не було. Утім представник житлово-комунального підприємства стверджує, що наразі ці маячки встановлюють Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук стверджує, що будівництво проводить сумнівна львівська фірма.

«Ситуація критична. Таке враження, що тріщини з кожною годиною збільшуються», – заявив він.

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що в такій тривожній ситуації треба оперативно приймати рішення. Окрім того, мера обурило, що вулицею їздять 30-тонні автомобілі, адже проспект Соборності нещодавно відремонтували. Романюк закликав звернутися до патрульної поліції, аби вона вирішила цю проблему.

Отож, члени виконкому вирішили створити робочу групу, а також звернутися до архітектурно-будівельної інспекції, аби призупинити будівництво. Департамент житлово-комунального господарства контролюватиме динаміку руйнування будинку.

0 Комментариев