У Луцькому зоопарку повертають до життя рись

news

Рись зі звіринця-концтабору адаптовується до життя у Луцьку. Працівники зоопарку врешті зафотографували тварину, яка ще дуже насторожено ставиться до людей.

Про це йдеться на сторінці Луцького зоопарку у мережі Фейсбук.
Як вже повідомлялося на нашій сторінці, Луцький зоопарк долучився до порятунку тварин, що перебували у пересувному звіринці Давида Худодяна, який залишив тварин напризволяще у клітках на околиці містечка Дубровиця на Рівненщині.

Отож, ведмеді на перетримку до Луцька прибули у березні. А малі хижаки поїхали на лікування та реабілітацію до Рівненського зоопарку і лише після цього прибули до Луцька, де їм вже приготували нові комфортні умови утримання.
Коли ж тварин тільки врятували, то у фахівців особливу тривогу викликав стан рисі, яку одразу взяли під опіку ветлікар району. Вона вже нічого не могла ні їсти, ні пити. Тварині спочатку підшкірно вводили вітаміни і глюкозу, щоб підтримати. Вирвати саме її з лап смерті було ой-як нелегко.
Уже з початку квітня рись, чорнобурки та самички вовка й дикобраза живуть у Луцьку. Їх вже могли бачити наші відвідувачі. Вони активні та веселі.
А от рисі повернення до нормального життя дається значно важче. Вона все ще не довіряє людям. Тож тільки вчора її вдалося за фотографувати працівникам зоопарку. Попри це, наші співробітники вірять – турбота та любов дуже швидко зроблять донедавна знедолену тварину новою улюбленицею наших відвідувачів.

0 Комментариев