У Луцькому районі бізнесмен знищив цілюще джерело

news

У селі Білосток Луцького району підприємець знищив унікальну пам’ятку – цілюще джерело, з якого люди набирали воду.

Про це йдеться у сюжеті “Грошей”, повідомляє ТСН.

Колись у селі був монастир, а воду з цього джерела вважали чудодійною. Однак тепер тут – стояче болото. Місцеві жителі стверджують, що одного дня з’явилися невідомі люди: завезли техніку, все перекопали і зникли. Хто  й коли віддав джерело у руки підприємцям – селяни лише здогадуються. Самого ж орендаря на очі не бачили. Вони наголошують, що громада не знала про роботи.

Селяни також поскаржилися, що колишній голова колгоспу забрав колгоспні землі у своє володіння, а його найближчі родичі посіли усі керівні посади і коять все, що їм заманеться. Сина вибрали головою сільської ради, а жінку призначили землеупорядником.

Від будівництва біля джерела голова села відхрещується, він заявляє, що жодних дозволів не видавав, оскільки джерело – за межами населеного пункту. У Луцькій РДА знайшли угоду із підприємцем. Згідно з нею, він взяв в оренду землі і болото за символічну ціну – менше ніж півтисячі гривень на місяць – на 25 років. Однак в держорганах не знали, що на тому місці проводяться будвельні роботи.

Журналісти програми знайшли орендаря сільського джерела, якого марно шукали селяни кілька років. Знімальній групі довелося рятувати чоловіка від розлюченого натовпу. На зустрічі із селянами він запевнив, що усі дозволи отримав й воду не бруднив. А також пообіцяв селянам золоті гори – роботу та риболовлю вже до кінця року.

0 Комментариев