У луцькому політесі купували…професії

news

8 квітня у холі корпусу «Б» Луцького національного технічного університету відбулося щорічне масштабне дійство за участі численного студентського колективу та представників топових компаній Волинської області – «Ярмарок професій».

Про це йдеться на сайті університету.

Захід ініційовано адміністрацією університету і був організований навчальним відділом, начальником якого є Світлана Масечко, та, зокрема, Центром ділового студента.

«Уже вшосте в Луцькому НТУ проводиться такий захід задля налагодження тіснішої комунікації з нашими випускниками, – розповів під час відкриття ярмарку ректор Петро Савчук. – Таким чином ми допомагаємо молоді здійснити свою мрію – отримати гідне працевлаштування після закінчення університету».

Неймовірна кількість пропозицій для студентів, а особливо – для випускників Луцького НТУ звучали від представників таких успішних компаній як Modern-Expo Group, ТЗоВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ПАТ «ВолиньХолдинг», ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» ТОВ «Континіум-Трейд», ДП «Богдан-Моторс», ПАТ «Волинь-Авто», ТзОВ «Хімпласт», «ESTRO», ПП «Леонтьєв», ПП «Мегапринт», Дизайн-студія «Тенета».

Приємно, що більшість представників є випускниками Луцького НТУ. Так, випускниця 2009 року за спеціальністю «Менеджмент», а сьогодні – успішний HR-менеджер компанії «Модерн-Експо» Тетяна Шепітько зауважила, що найважливіше у виборі роботи – вибрати ту, яка стане хобі і приноситиме лише задоволення.

Презентуючи компанії та запрошуючи молодь на практику, стажування та працевлаштування, представники ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та ПАТ «Волинь-Авто» схвально оцінили освітній процес в Луцькому НТУ. Адже випускниками, які щороку стають частиною їхніх колективів, вони повністю задоволені.

Під час відкриття ярмарку Луцький міський центр зайнятості проводив комп’ютерне діагностування професійної спрямованості, яке дозволило молодим людям визначити у якій професійній сфері краще себе реалізувати. Фахівці Центру навчали грамотно та ефективно складати резюме, а також розповіли студентам, як успішно пройти будь-яку співбесіду.

Опісля офіційного відкриття ярмарку для студентів запрацювало дві секції – технічного та економічного напрямків. У такому профільному форматі роботодавці змогли детальніше розповісти про актуальні пропозиції, відповісти на численні запитання, а молодь – залишити свої резюме та контактні дані.

«Ярмарок професій» дає  чудову можливість зарекомендувати себе, а це – перший крок до успіху. Використовуйте усі можливості на шляху до професійної та особистісної реалізації, будьте наполегливими та креативними!

0 Комментариев