У Луцькій поліклініці освятили нову каплицю

news

Чин освяти церковці Праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, в Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2 (просп. Відродження, 13) та подячний молебень очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Богослужіння відбулося 22 грудня, в день пам’яті цієї святої. Про це йдеться на сайті Волинської єпархії.

Владика привітав присутніх лікарів, пацієнтів, усіх тих, хто носить ім’я святої, побажав їм здоров’я та щастя. Він зауважив, що знаходячись на своїй роботі, працівники закладу завжди можуть прийти і помолитися в цій церковці, і коли важко, отримати душевне підкріплення від Бога. “Це місце нехай буде для вас таким, – сказав високопреосвященний, – де ви змогли би поплакатися та вилити все, що накипіло на душі. Своїми справами ви показуєте глибину віри, тому віруйте і дасться вам. А свою молитву виражайте, добре працюючи”.

Із митрополитом служили віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, настоятель парафії протоієрей Микола Лазука, інші медичні капелани.

Головного лікаря закладу Ганну Кравчук керуючий єпархією привітав з Днем ангела, вручив їй та головній медсестрі Ользі Малишко митрополичі грамоти. А капелани подарували каплиці ікону преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного.

0 Комментариев