У луцькій лікарні зламався томограф

news

До Луцької міської ради звернулася головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич із проханням виділити кошти на купівлю нового обладнання для томографа.

Про це стало відомо вчора, 23 червня, під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Голова комісії, депутат Алла Надточій зазначила, що за словами лікаря, зламалася трубка томографа. Ціна її – 50 тисяч євро, гарантійному ремонту не підлягає, адже за гарантією кількість включень може бути не більше 300 тисяч, у той час, коли включень здійснено уже на 540 тисяч.

Щоб замінити цю трубку, потрібно 50 тисяч євро, у гривні – це 1 мільйон 600 тисяч. Головний лікар просить виділити ці кошти із міського бюджету. Якщо брати ці кошти з благодійних внесків, то значно подорожчає послуга обстеження.

Комісія попросила надати їм інформацію про те, скільки часу пропрацював томограф, а також, яку суму отримано із благодійних внесків. Чи виділять кошти на придбання трубки —буде вирішуватись згодом.

1 Комментарий