У Луцьк приїздили представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

news

Сьогодні відбулася зустріч секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта з керівником Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом, юристом Майклом Саліваном та перекладачем Оксаною Романчук, що працює також у сфері гуманітарної допомоги, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

 

Місія розгорнула свою діяльність на запрошення влади України у 2014 році. Із вересня того ж року у львівському офісі представництва розпочав роботу Георгіос Каллініс. Сьогодні він також відповідальний за питання, що стосуються Рівненської та Волинської областей. Протягом останніх кількох років його невелика команда із 16 працівників мала змогу відвідати Волинь більше 100 разів, в тому числі Луцьк біля 40.

Під час зустрічі обговорили сучасний стан та проблеми міста. Зокрема, Григорій Пустовіт зазначив, що на сьогодні громада та Луцька міська рада активно працюють над розвитком нашого міста.

“На сьогоднішній день ми одні із перших впровадили Центр надання адміністративних послуг в Україні. Активно співпрацюємо із нашими партнерами у Польщі, Литві, Туреччині, Грузії. Окрім того, ведемо діяльність спрямовану на залучення грантових коштів”, – розповів він.

Окремо згадали про співпрацю із Європейським банком реконструкції та розвитку, в рамках якої відбувається заміна мережі теплопостачання, готується до запуску нова котельня на твердому паливі. Також, в рамках проекту НЕФКО-3 буде термомодернізовано 40 будівель комунальної власності.

Під час зустрічі представники місії ОБСЄ не обійшли стороною також деякі екологічні проблеми міста, зокрема – поширення неприємного запаху. Так, якщо минулого року вдалось визначити та ефективно усунути джерела забруднення повітря, то цього разу питання все ще досліджується.

“В цілому, хочу сказати, що місто за багатьма показниками входить у п’ятірку кращих міст України, а за оцінкою комфортності проживання є на другому місці після Вінниці”, – додав Григорій Пустовіт.

В свою чергу, Георгіос Каллініс подякував за співпрацю та отриману інформацію, позитивно відзначивши європейський напрямок міста.

“Україна – це Європа. Тому Європа не може стояти осторонь”, – додав він.

0 Комментариев