У лучанки Світлани Каркачової онкологічне захворювання – потрібна допомога

news

Лучанка Світлана Каркачова, яка кілька років тому лікувалася від раку, знову бореться з онкологічним захворюванням. У жінки стався рецидив. Рідні просять допомогти зібрати гроші на лікування.

Про це у соцмережі фейсбук написала Ірина Ковальчук.

 

Декілька років тому 16.04.2017 р. Світлані Каркачовій поставили діагноз рак шийки матки 2 ст. Тоді вона пройшла радіотерапію і курс хіміотерапії, лікувалася у КП «Волинський обласний медичний центр онкології». Загальний стан після проведених терапій покращився.

Проте 6 січня цього року стало відомо, що стався рецидив – виявили новоутворену пухлину, яка повністю заблокувала праву нирку, дві судини і уразила хребет. (Конгломератний утвір ділянки правих додатків та ілео-псоазу, з інвазією у правий сечовід, деструкцією тіла хребця L4 та L5, з мтс ураженням парааортальних ЛВ. Правобічний гідронефроз 2-3 ст., з порушенням екскреторної функції правої нирки.)

Лікарі рекомендують операцію з абдомінальним чи урологічним онкохірургом в Київському національному інституті раку. Друга операція – в ДУ Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України у Києві. На лікування необхідно 350 000 грн.

«Рідні та близькі просять вашої допомоги. У жінки – маленький син, який ризикує залишитися без мами….В понеділок вона поховала батька, сім’я в скрутному становищі», – йдеться в дописі.

Допомогу можна перерахувати на рахунок:

Монобанк: 4441 1144 4132 0361, отримувач – Каркачова Світлана Олександрівна.

0 Комментариев