У Лондоні оштрафували золоті авто

news

У престижному лондонському районі Найтсбридж оштрафували три золоті люксові автомобілі, які можуть належати багатіям із Саудівської Аравії.

Lamborghini Aventador, Mercedes G63 6×6 та Bentley Flying Spur були припарковані поруч із золотим Rolls Royce біля готелю Jumeirah Carlton Tower Hotel, власником якого є компанія, що базується у Дубаї.

На золотій Lamborghini вже є два штрафи за неправильне паркування по 80 фунтів, а на Mercedes та Bentley поки що по одному.

Лондон

Автомобілі припарковані у платній зоні Лондона, і без талону про сплату їх можуть відігнати на штрафмайданчик.

Автомобілі, за припущеннями, можуть належати комусь із заможних мешканців Саудівської Аравії.

Штрафи зменшать до 40 фунтів, якщо їх заплатити протягом 14 днів. У цьому районі плата за паркування на автостоянці складає 50 фунтів за добу.

Лондон

Член місцевої ради Тімоті Колридж заявив, що обговорить цю проблему з департаментом паркування.

“Дуже незвично, що хтось лишає у цій зоні автомобіль більше, ніж на день, адже є ризик буксирування евакуатором. Ніхто цього раніше не робив, адже зазвичай вони орендують гараж. Але ми не надаватимемо переваг власникам дорогих машин”, – заявив пан Колридж.

Кожного літа ексклюзивні дорогі авто з’являються на вулицях Лондона й деякі з них штрафують через неправильне паркування.

Минулого року у листопаді ради районів Кенсингтона та Челсі заборонили використання подібних потужних спортивних машин у місцевості Найтсбридж через скарги мешканців на шум двигунів.

Лондон

Зараз багато місцевих мешканців прийшли до місця, де залишили золоті автомобілі.

“Вони неймовірні, маю на увазі, що вони огидні, такі не хочеться мати. Це смішно, але коли у вас є стільки грошей, то вам плювати”, — розповіла мешканка Лондона Шарлотта Ітон.

0 Комментариев