У Києві жінці з кровотечею відмовили у госпіталізації, бо злякалися COVID-19

news

У Києві жінці з аномальним матковою кровотечею відмовили в госпіталізації через те, що у неї було діагностовано коронавірус.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила член комітету Верховної Ради України з прав людини Ірина Суслова., пише РБК-Україна

“В напівпритомному стані вона стікала кров’ю і просила лікарів про допомогу. “У місті карантин – нічим не можемо допомогти”, – саме так сказали нашій подрузі з діагнозом аномальна маткова кровотеча в одній зі столичних клінік днями і відмовили в госпіталізації!” – описала ситуацію Суслова.

Суслова повідомила, що її подругу посеред ночі в напівнепритомному стані виставили на вулицю і запропонували викликати таксі, не надавши допомоги й не вислухавши.

“Друзі, я не буду детально розписувати, кількість дзвінків і комунікацій, які нам довелося зробити, щоб виправити цю ситуацію”, – написала член комітету Верховної Ради України з прав людини.

Суслова вважає, що лікарі, які працюють з жінками хворими на коронавірус, повинні враховувати протипоказання. Оскільки певні препарати, що допомагають в боротьбі із захворюванням, мають побічні наслідки й можуть викликати аномальну маткову кровотечу, як і сталося у її подруги.

“Друзі, жодна з країн не була готова до пандемії. Всі ми зараз ще вчимося жити в нових умовах і боротися з раніше незнайомими викликами. Однак важливо залишатися людьми й професіоналами. Кожна людина, яка звертається в лікарню за допомогою, – має її отримати! І карантин тут не виправдання”, – резюмувала Ірина.

В коментарях українці відреагували на кричущий інцидент.

  • Добре, що добре закінчилось. Дівчата, дякую всім небайдужим, хто їй допоміг.
  • Нажаль такий жах не тільки з жіночими захворюваннями. Вже другий рік не отримують планової допомоги з серцевими захворюваннями, ГБ, нирковими та іншими хронічними хворобами. Через це рівень смертності передбачувано шкалить. А при поголовних захворюваннях на корону, всіх пишуть у статистику ковідних.
  • На жаль, складається враження, що в нашій країні не просто не готові, а навіть за рік не змогли – ні, не хотіли підготуватись до цих викликів.
  • І це вже не перший такий жахливий випадок. Що відбувається, де людяність?Добре, що жінці допомогли, а якби не мала потрібних зв’язків, так що помирати на вулиці?
0 Комментариев