У Ківерцях відбувся чемпіонат з рукопашного бою

news

26 березня 2017 року в місті Ківерці в приміщенні міської ДЮСШ вперше в історії міста відбувся І відкритий дитячо-юнацький чемпіонат міста з рукопашного бою.

Організаторами цього турніру виступили Ківерцівська міська рада та Волинський обласний спортивний клуб «Магістр».

 На урочистому відкритті чемпіонату, де був присутній міський голова – В.Жгутов, право підняття державного прапору було доручено дворазовим майстрам спорту України з рукопашного бою та універсального бою Тіпухову Владиславу та Стефановському Тарасу.  

В даних змаганнях прийняли участь близько 150 спортсменів – представників різних видів єдиноборств: рукопашного бою (ВОСК «Магістр», ВРКРБ «Інсайт», СК «Легіон»), козацького двобою (СК «Герць»), змішаних єдиноборств ММА (СК «Воїн») із  Ківерцівського, Рожищанського та Луцького районів. Турнір проходив серед спортсменів віком від 8 до 17 років у двох етапах спортивної  підготовки: початкового та навчально-тренувального.   

  

 Незважаючи на перший такий старт цього виду  спорту у м.Ківерці, турнір відбувся на високому організаційному та спортивному рівні. Юні бійці в ході своїх поєдинків продемонстрували володіння широким арсеналом ударної та кидкової техніки, тактичними прийомами ведення спортивних двобоїв, заповзятість, міцність  духу та велике прагнення до перемоги. Саме тому, головною суддівською колегією під час  нагородження переможців та призерів, ряд спортсменів були відзначені спортивними кубками додатково за волю до перемоги та кращу техніку. Серед них, це – Васильчук Дмитро (СК «Легіон»), Протасюк Андрій, Петренко Максим (ВРКРБ «Інсайт»), Пасич Юрій (СК «Воїн»), Грищук Денис, Яковчук Давид, Омелюк Павло (ВОСК «Магістр»), Ящук Павло (СК «Герць»).

Серед ківерчан переможцями та призерами у своїх віко-вагових категоріях стали: Блінов Віктор – 1 місце (12-13 років, до 40 кг), Юскевич-Красковський Ілля – 3 місце (12-13 років, до 50 кг), Верема Максим – 1 місце (14-15 років, до 70 кг), Поліщук Андрій – 2 місце (16-17 років, до 55 кг), Ярмошик Назарій – 1 місце (16-17 років, до 60 кг), Бенях Ілля – 3 місце (16-17 років, до 70 кг).

 В командному заліку місця розподілилися наступним чином: третє місце чемпіонату виборов клуб змішаних єдиноборств ММА «Воїн» (головний тренер – А.Зінчук), друге посів клуб рукопашного бою «Інсайт» (головний тренер – В.Паліївець), а переможцем став клуб рукопашного бою «Магістр» (головний тренер – Д.Грисюк).  

 Організатори турніру висловлюють щиру вдячність  сектору у справах молоді та спорту Ківерцівської РДА та Фонду І.Палиці «Тільки разом» за підтримку у проведенні даного турнірі.

 До відома, з історії розвитку спорту на Волині. Рукопашний бій, як вид спорту,  раніше на теренах Ківерщини ніколи не розвивався, а мав  своє широке представництво багатьма клубами та організаціями  лише в обласному центрі. Його появі у м.Ківерцях передувала організація проведення весною 2015 року   тодішнім керівником відділу у справах молоді та спорту Ківерцівської РДА, нині – першим заступником міського голови Поліщук О.В. для юнаків та  молоді міста курсів самооборони та самозахисту.  Для забезпечення даного спортивного заходу   було запрошено кілька майстрів спорту України, інструкторів  з рукопашного бою  клубу «Магістр».  Після успішного завершення із здачею іспитів   даних курсів, за наявності великого попиту серед дітей та юнаків міста, керівництвом ВОСК «Магістр»  було прийнято рішення про відкриття філіалу свого  Клубу у м.Ківерцях. Отож з  осіні 2015 року  взяв свій перший початок,  поряд із існуючими у місті видами спорту: настільний теніс, дзюдо, бокс, кікбоксинг, спортивне орієнтування, важка та легка атлетики,  шахи, футбол, волейбол, баскетбол, й рукопашний бій. За два роки провадження Клубом своєї діяльності,   у місті було охоплено до занять понад 60 дітей та підлітків, багато з яких активно увійшли в спортивне життя району та області та приймають участь у різних змагання клубного, міського та обласного рівнів.   

0 Комментариев