У Камінь-Каширському та Любешівському районах розпочали роботу поліцейські станції

news

Учора в селі Сошично Камінь-Каширського та селі Велика Глуша Любешівського районів розпочали роботу поліцейські станції. Вони обслуговуватимуть понад 20 тис. жителів, – повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Поліцейські станції обладнанні комп’ютерною технікою, доступом до мережі Інтернет. До території обслуговування поліцейської станції в селі Сошично відносять 15 населених пунктів, де мешкає майже понад 11 тисячі жителів. Станція в селі Велика Глуша обслуговуватиме понад 9 тис. жителів восьми населених пунктів.

В урочистостях з нагоди відкриття нових поліцейських станцій взяли участь заступники начальника управління превентивної діяльності поліції в області Віталій Тортина та Валерій Чоботан, начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих, начальник Любешівського відділення поліції Олег Матчук, голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус, а також голови Сошичненської та Великоглушанської сільських рад Ігор Волосюк та Євгенія Наливайко.

Нагадаємо, що поліцейські станції уже працюють у місті Берестечко Горохівського району, селі Боратин Луцького району та селищі Цумань Ківерцівського району, а також у селі СмідинСтаровижівського, селищі Заболоття Ратнівського та селі Зимне Володимир-Волинського районів. Також дві  поліцейських станцій діятимуть на території Луківської та Турійської об’єднаних територіальних громадах. До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій.

 

                                                                                  

0 Комментариев