У Художньому музеї Луцька – виставка до Дня міста [Фото]

news

Сьогодні у Художньому музеї міста відбулося відкриття виставки “Луцьк. Кроки минулого”, приуроченої до 933-ї річниці міста Луцька.

 

Експозиція виставки представлена роботами художників Олександра Дишка, Елеонори Сабової-Дишко, Наталії Градиської. Виставка містить авторську графіку, малярство, твори декоративно-прикладного мистецтва, передусім на історичну тематику, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

За словами директора художнього музею Зої Навроцької, твор кожного із авторів експозиції означені індивідуальним вираженням. У них автори ніби ведуть діалог із класикою. Захоплений минувшиною Олександр Дишко в об’ємних циклах графіки не просто зображає акти прадавньої історії, а й своєрідно реконструює час, аби донести глядачу глибину символів, красу знаків. Як живі, постають на картинах зруйновані фортеці, понівечені храми, лики героїв того часу. Твори його дружини, Елеонори Сабової-Дишко, тісно пов’язані зі світом асоціацій. Та водночас вони – про вічне: вірність і надію, відданість і любов, лицемірство і зраду, адже це теж було частиною життя людей багато століть тому.

0 Комментариев