У Франції штрафуватимуть клієнтів повій

news

У Франції депутати проголосували за накладення штрафу до 3750 євро клієнтам повій.

Згідно з прийнятим законом, купівля сексуальних послуг відтепер є незаконною, — пише gazeta.ua з посиланням на AFP.

Як зазначає видання, викритий покупець послуг сексуального характеру, окрім сплати грошового штрафу, ще й повинен відвідувати спеціальні семінари, які розповідають про важкі умови життя працівниць секс-індустрії.

У законі передбачені заходи, які мають допомогти повіям знайти іншу роботу. На них у бюджеті виділили 4,8 млн євро.

Проти закону виступили переважно праві сенатори. Але після того, як попередні дебати в обох палатах парламенту зайшли в глухий кут, в нижній палаті, де домінують ліві, закон таки прийняли.

Члени профспілки працівників секс-індустрії Strass впевнені, що новий закон негативно позначиться на житті і доходах повій.

“Ми вже бачимо наслідки. Ті, хто може собі дозволити, вже поїхали до сусідніх країн, а інші шукають… сутенерів, щоб через них бути в контакті з клієнтами”, — сказав представник профсоюзу.

Критики також вказують на труднощі, які можуть виникнути при підтвердженні сплати за сексуальні стосунки, так як гроші зазвичай переходять з рук у руки.

Крім того, навряд чи можна буде затримати тих, хто замовляє подібні послуги через інтернет.

У всіх європейських країнах є покарання за сутенерство. Франція стане лише п’ятою країною, яка каратиме клієнтів повій. Раніше подібні закони прийняли Швеція, Норвегія, Ісландія і Велика Британія.

0 Комментариев