У додатку Дія нові послуги

news

Міністерство цифрової трансформації України анонсувало розширення переліку послуг у державному сервісі “Дія”. Нові послуги стануть доступними вже найближчим часом.

В четвер, 21 січня, про новиники повідомили в Telegram-каналі сервісу “Дія”.

За допомогою додатку “Дія” найближчим часом українці зможуть отримати сучасний цифровий підпис. Дана функціяполегшить отримання послуг онлайн. Обіцяють, що його можна буде отримати за кілька кліків у смартфоні.

Ви зможете підписувати документи в смартфоні, отримувати адміністративні та фінансові послуги,

– розповіли в Мінцифрі.

Також у цьому році планується запуск онлайн зміни місця реєстрації за допомогою “Дії”. У відомстві нагадують, що в кінці минулого року уряд запровадив експериментальний проект з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн.

У 2021 році в додатку з’являться будівельні онлайн-послуги. У цьому році можна буде реєструвати початок будівельних робіт та вводити в експлуатацію об’єкти класу CC2 і CC3.

Крім того, з’явиться функція автоматичної реєстрації для бізнесу. Для цього вже готуються відповідні зміни в законодавстві, які дозволять реєструвати ФОП без участі реєстратора.

До того ж в цьому році Мінцифра запровадить електронний лікарняний лист, який прийде на заміну паперовому. Також у “Дії” з’являться нові онлайн-послуги для платників податків.

0 Комментариев