Туристичний сезон на Шацьких озерах під загрозою через сміття

news

Туристичний сезон на Шацьких озерах під загрозою – полігон твердих побутових відходів вщент заповнений. Щоб вирішити проблему зі сміттям у Шацьку, районна влада просить кошти на купівлю бульдозера та сміттєвоза, – повідомляє «Волинська правда».
Про це повідомили сьогодні, 20 березня, на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Волинської обласної ради.

«Сьогодні сміттєзвалище у Шацьку вичерпало себе, але зробити нове немає коштів. Тому туристи можуть «потонути» у твердих сміттєвих відходах», — заявив депутат Волиньради Михайло Імберовський під час розгляду питання розподілу вільних коштів обласного бюджету.

Для того, щоб продовжити звозити сміття на цей полігон потрібен бульдозер, який зміг би підгортати сміття.

«Для місцевих жителів нашого сміттєзвалища вистачило ще на 5 років, але в літній період населення збільшується в 4 рази (150-200 тисяч відпочиваючих щороку), — розповів голова Шацької райради Сергій Карпук. — Ми закупили контейнери для збору сміття, але в нас немає їх чим возити. Тому, щоб новий туристичний сезон нам не провалити, потрібно купити бульдозер і сміттєвоз».

Така техніка коштує 1,7 млн грн. За словами голови райради, з районної казни виділили на це 300 тисяч грн, а, оскільки, ці питання стосуються не тільки громади Шацька, а й цілого краю, то і чекають необхідної фінансової підтримки з області.

Депутати обласної ради, члени бюджетної комісії, підтримали пропозицію Михайла Імберовського. При розподілів коштів обласного бюджету 2017 року, врахувати потреби Шацької районної ради і ці пропозиції будуть винесені на сесію обласної ради.

0 Комментариев