Тримають відстань. У Китаї діти прийшли до школи в метрових капелюхах.

news

У неділю, 26 квітня, початкова школа Янчженга в Ханчжоу офіційно відновила свою роботу. Дітей змусили прийти на заняття у власноруч виготовлених капелюхах, які дозволяють дотримуватися дистанції, повідомляє dayoo.

Заступник директора початкової школи Шанянчжен та директор Гонґ пояснили з усмішкою: “Це дійсно наша творчість: діти мають носити однометрові шапки й тримати відстань один метр”.

Зазначається, що перед початком занять учитель попросив дітей разом із батьками зробити такі шапки вдома. Ці незвичайні головні убори створені з безпечних, гігієнічних та екологічно чистих матеріалів.

Школярі дуже обережно носять такі капелюшки. Якщо до дитини хоче наблизитися хтось інший, йому нагадують: “Зверніть увагу на відстань”. Директор Гонґ вважає, що у такий спосіб діти інтуїтивно навчаться відчувати відстань в один метр.

Загалом у Китаї зареєстрували 82 830 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Померло 4 633 людей, одужало – 77 474 особи.

Додамо, що 27 квітня у державному комітеті в справах охорони здоров’я КНР заявили, що за минулу добу зареєстрували лише два випадки зараження коронавірусом. Зараз у лікарнях Китаю перебуває 1 011 хворих.

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up