Тренди осінь-зима 2020-2021: у моді каштанове волосся

news

Якщо влітку ваше волосся “поцілувало” сонце і залишило вицвілі пасма, то ваш каштановий відтінок стане надзвичайно привабливим.

Як правило, коли змінюються пори року, жінки найбільше хочуть змін. Це природне бажання і стан. І якщо ви стоїте на порозі грандіозних змін у своєму житті, або хочете, щоб такі відбулися, тоді зверніть увагу на головний колір волосся сезону осінь-зима 2020-2021 – каштановий!

Звичайно ж, медова і платинова блондинка теж в моді, а руде волосся поки що в числі лідерів. Проте, каштановий відтінок зараз заслуговує на особливу увагу.

Модне фарбування волосся осінь-зима 2020-2021: гарячі тренди

Незалежно від того, який колір волосся вам більше до душі, є певні тенденції, яких слід було б дотримуватися. Принаймні, якщо ви хочете виглядати модно, то вже зараз постарайтеся “тікати” від складного фарбування волосся. Звичайно ж, якщо ви любите виділятися з натовпу і бути центром всесвіту, то можете й далі експериментувати з кольором і вражати несподіваним поєднанням відтінків.

Але якщо говорити загалом, то в моді – класика. Чисті відтінки і природність – це те, до чого в ідеалі треба прагнути: якщо ви блондинка, то намагайтеся вибирати відтінки максимально наближені до тих, які зустрічаються в природі.

Але якщо ви хочете увійти до осінньо-зимового сезону з новим кольором волосся, тоді каштановий коричневий може стати для вас знахідкою. По-перше, каштановий колір візуально заспокоює обличчя і образ. По-друге, колір землі і родючості, каштановий – розкішний. Крім того, фарба для волосся у каштановому відтінку подарує вашому волоссю приємне сяйво, а це, погодьтеся, важливо.

Також каштановий колір гармонійно підходить до осінньо-зимової пори, хоча, звичайно ж, ми не закликаємо всіх фарбувати волосся в коричневий колір. Проте, в залежності від того, яка у вас “база”, кінцевий результат вийде неповторним.

Скажімо, якщо влітку ваше волосся “поцілувало” сонце і залишило вицвілі пасма, то ваш каштановий відтінок стане надзвичайно гарним.

Тільки не поспішайте відразу перетворюватися в пекучу брюнетку і фарбувати волосся в темний каштановий колір – у міру того, як ви будете закохуватися в цей колір, можете на тон ставати темнішою. Водночас якщо цей колір волосся – не ваш, насамперед внутрішньо вам здаватиметься, що ваші почуття змішалися і ваші відчуття вам не подобаються, то світлий каштановий дозволить швидко “виправити помилку”.

Крім того, радимо вам під час вибору фарби звернути увагу на колір очей – якщо у вас райдужка темна, то орієнтуйтеся на теплі каштанові відтінки, а тим, у кого очі світлі, краще підійдуть холодні відтінки каштанового кольору.

 

0 Комментариев