ТОП-5 поганих подарунків, які не варто дарувати на 14 лютого

news
Наближається незвичайне і найромантичніше свято року — День святого Валентина. Незважаючи на те, що ти кохаєш свого партнера і постійно намагаєшся зробити як краще, дивуючи його незвичайним підходом до вигадування подарунків, помилитися і зробити тільки гірше може кожен з нас.

Вибрати ідеальний подарунок не так вже й складно. Необхідно бути уважною до свого чоловіка і враховувати те, що йому подобається. Наприклад, подарувати квитки на концерт його улюбленої групи, може, і банально, але достеменно в ціль.

А ось з поганими подарунками на День Валентина, які не можна дарувати, все може бути більш неочевидним.

  1. Подарунковий сертифікат на дурниці

Ми часто клюємо на фразу “адже він ніколи не купив би цього сам”. І неспроста, адже саме ця пропозиція змушує нас задуматися і купити непотрібну дурницю, на яку і самі не дуже-то хотіли витрачатися.

Сертифікати на екстрим точно не потрібно дарувати тим, хто любить тихе і розмірене життя, наприклад. Так само не потрібен і сертифікат в магазин, який абсолютно не підходить твоєму хлопцеві ні за стилем, ні за захопленням.

  1. Статуетки, фоторамки

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого © pinterest.com

По-перше, зараз 2021, а не 2007, саме тому “прикольні” дрібнички з минулого краще залишити там, де їм саме місце — в зворушливих спогадах. Туди ж повинні відправитися і чашки, тарілки і блокноти. По-друге, сувенірна крамниця — це не про романтичні подарунки. Великому коханню — серйозні подарунки.

  1. Те ж саме, що і колишньому хлопцеві

Якщо ти свято віриш в подвійну перевірку безпрограшних варіантів і даруєш всім своїм хлопцям однакові парфуми, ремені або гаманці — все погано. Одного разу твої колишні можуть познайомитися з нинішніми і дізнатися, що ти шукала подарунки для них в спеціальному магазині “все для хлопця”. Ще гірше, якщо фантазія обмежується звичайним набором, а всі подарунки в принципі можна сміливо купувати оптом.

  1. Краватка

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого © pinterest.com

Краватки носять не так багато чоловіків, які отримують їх у подарунок. Тобі може здатися, що ти виклалася на сто відсотків і знайдеш найідеальніший з існуючих варіант. Але це буде не так. Все-таки краватки потрібно вибирати під костюм, а не від безвиході.

  1. Книга з підтекстом

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого

Поганий Валентин: що не можна дарувати на 14 лютого © pinterest.com

“Як не бути козлом”, “200 способів доставити жінці задоволення” і “Як з неуспішного перетворитися в класного багатія” — від початку погані подарунки “з натяком” для будь-якого чоловіка. Якщо ти хочеш мотивувати його будь-яким чином — мотивуй поведінкою, а не безглуздими назвами книг. І від сварки подалі, і до конструктиву ближче.

 

0 Комментариев