Топ-5 подій доби. Україна

news

Фатальний вибух на шахті, важливий договір на постачання ліків, табу на популярний російський фільм та інші  найактуальніші новини 27 жовтня у огляді «Волиньinfo»

  1. Вибухи на шахті “Краснолиманська”: є загиблі

На шахті “Краснолиманська” у Донецькій області стався другий за два дні вибух. Щонайменше один рятувальник загинув та ще двоє серйозно травмовані.

На шахті працювали співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, Рятувальники боролись з пожежею після вчорашнього вибуху метану на шахті.

Джерело: Канал 24

 

  1. Літаки з США і надалі не літатимуть до Дніпропетровська та Криму

США ще на рік продовжили заборону на польоти своїх авіаперевізників до аеропортів Криму та Дніпропетровська. У відомстві заявляють, що незаконні збройні формування, що дислокуються поблизу цих регіонів, і надалі володіють зброєю, яка здатна знищити повітряні судна.

Джерело: Канал 112

 

  1. Квіташвілі підписав важливий договір на постачання ліків

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі підписали договір з ПРООН на постачання ліків на суму 620 млн грн. “. “В рамках договору в Україну будуть поставлені препарати за державними програмами, зокрема, на лікування та діагностику туберкульозу, ВІЛ-СНІДу, дитячої гемофілії, орфанних захворювань, а також гепатиту “В” і “С”, – пише видання. Згідно з документом, оплата за нього буде здійснена до 15 листопада. Всі кошти будуть перераховані міжнародній організації ПРООН в гривнях.

Джерело: Канал 112

 

  1. В Україні заборонили «Бригаду»

Державне агентство з питань кіно відмовило в державній реєстрації двом російським серіалам, а також анулювало прокатні посвідчення кільком фільмам, серед яких “Бригада” Зазначається, що Державне агентство з питань кіно на підставі рішення експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів протягом вересня-жовтня 2015 року відмовило в державній реєстрації серіалам: “Синдром дракона”, реж. Хомерікі М., 2012р., “Тільки ти”,реж.А.Семенова, 2011р. та ін.

Джерело: Депо.юа

 

  1. Ще один «свободівець» залишатиметься під арештом

Суд продовжив домашній арешт свободівцю Ігорю Сабію до 26 грудня у нічний час — із 22:00 до 6:00. Сьогодні, 27 жовтня, Печерський районний суд м.Києва розглянув клопотання прокуратури щодо продовження міри запобіжного заходу очільнику Київської обласної організації ВО “Свобода” І.Сабію. Прокуратура вимагала продовжити домашній арешт свободівцю до 31 березня 2016 року.

Джерело: УНН

 

 

 

0 Комментариев