ТОП-5 новин світу за 7 листопада: історична зустріч, китайсько-російська земля та біженці

news

1. США може збільшити авіаудари в Сирії та Нью-Йорку

США і коаліційні сили, ймовірно, збільшать удари з повітря проти «Ісламської держави» в Іраку і Сирії в найближчі тижні, після деякого затишшя у вересні і жовтні.

Про це заявив глава Центрального командування ВПС США генерал-лейтенант Чарльз Браун під час конференції у Дубаї, передає Reuters.

Детальніше: Європейська правда

2. Лідери Тайваню і Китаю вперше зустрілись за 66 років

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін і президент Тайваню Ма Їнцзю вперше зустрілися і обмінялися дружнім рукостисканням. Нагадаємо, що це перша зустріч лідерів двох держав з 1949 року.

Детальніше: Главком

3. Росія спростовує передачу своїх земель для Китаю

Прикордонне управління ФСБ Росії у Приморському краю спростовує повідомлення, що Росія нині нині передала Китаю ділянку землі площею 4,7 кв. км біля Уссурійська.

«Цього не було, це дурість якась. Абсолютно точно кордони не пересувалися», – сказав РІА представник прикордонного управління ФСБ РФ у Приморському краї.

Детальніше: Газета по-українськи

4. Пакистан поки що не приймає назад своїх біженців

Пакистан призупинив дію угоди з Євросоюзом про зворотний прийом виїхавших з країни в Європу біженців. Про це заявив увечері в п’ятницю, 6 листопада, в Ісламабаді міністр внутрішніх справ країни Чоудрі Нісар Алі Хан, повідомляє DW.

Детальніше: Укрінформ

5. Важка техінка США буде у Литві

Литва стане першою з Балтійських країн, де Сполучені Штати розмістять важку військову техніку.

Про це повідомив литовський міністри оборони. Він заявив, що після навчань, які проводили у Литві американські військові, їхня техніка залишиться на території держави

Детальніше: 5 канал

0 Комментариев