Топ-5 новин доби. Світ

news

“Волинь.info” пропонує увазі читачів топ-5 новини світу за 21 жовтня.

  1. До розстрілів на Майдані причетні росіяни?

Генеральна прокуратура не відкидає, що до розстрілів на Майдані Незалежності у лютому торік причетні росіяни. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко. Водночас, як повідомлялося, прокурор впевнений, що наказ щодо застосування зброї проти активістів Майдану віддавав особисто Віктор Янукович.

Джерело: Газета.юа

 

  1. США відкинули пропозицію КНДР про мир

 

Спецпредставник США по КНДР Кім Сон заявив, що Сполучені Штати не мають наміру вступати з КНДР в переговори щодо укладення мирного договору.“Насамперед, що стосується заяви Північної Кореї, що пропонує почати обговорення можливості укладання мирного договору. У нас немає зацікавленості вступати в які б то ні було обговорення”, — сказав К.Сон.

 

Джерело: УНН

 

 

  1. Росія збільшить фінансування армії

У 2016 році видатки російського бюджету на оборону можуть бути збільшені завдяки більшому видобутку нафти і зростанню дефіциту бюджету. Згідно із цими матеріалами, оборонні витрати Росії будуть збільшені на майже 260 млрд руб. і загалом становитимуть 3 трлн руб.Російський уряд розраховує покрити ці витрати за рахунок збільшення видобутку нафти до 5 млн тонн та збільшення дефіциту бюджету до 3% ВВП.

 

  1. США розмістили в Туреччині свої винищувачі

12 літаків, які відомі своїми можливостями знищення танків, прибули в минулі вихідні, і для них вже заплановані місії на підтримку очолюваної США коаліції по боротьбі з «Ісламською державою» в Іраку і Сирії.

Джерело: Депо.юа

 

  1. ЄС “забракував” референдум у Нідерландах щодо асоціації з Україною

В Європейському Союзі назвали “невдалим рішенням” рекомендаційний референдум в Нідерландах щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це заявив на засіданні делегації Європейського парламенту, яка є складовою частиною міжпарламентського Комітету асоціації Україна-ЄС, голова підрозділу з питань “Східного партнерства” Зовнішньої служби ЄС Дірк Шубель.

Джерело: Депо.юа

 

 

 

0 Комментариев